Gry Muzyczne

GRY MUZYCZNE

 

DANCE DANCE REVOLUTION

Dance Dance Revolution to stworzona w Japonii gra muzyczna w której zadaniem gracza jest taniec w rytm muzyki na specjalnej macie z czterema strzałkami. Na konwencie dostępne są cztery stanowiska z profesjonalnymi matami do tańczenia. Salę wypełniają Wasze ulubione japońskie i koreańskie piosenki. Serdecznie zapraszamy, wspaniała zabawa gwarantowana!

SOBOTA

13:00 - 13:30 Pierwszy raz na macie? Warsztaty dla początkujących.

Dla wszystkich, którzy chcieliby spróbować, ale nie wiedzą jak zacząć. Przez pół godziny cała sala będzie dostępna wyłącznie dla początkujących i spokojnie wyjaśnimy każdemu wszystkie podstawy gry. Nie ma lepszego sposobu żeby zacząć swoją przygodę ze skakaniem!

 

17:00 - 19:00 Turniej DDR

Turniej Dance Dance Revolution, którego celem jest wyłonienie najlepszego gracza na konwencie. Rozgrywka odbędzie się za pomocą programu Open ITG Simply Love oraz na zestawie wszystkich piosenek z ITG PC. Turniej zostanie przeprowadzony według zasad podwójnej eliminacji.

POP'N MUSIC

Pop'n Music to popularna w Japonii gra twórców DDRa. Od kilkunastu lat przyciąga do swoich automatów niezliczone ilości japońskich graczy. Kontroler do "Pop'n Music", który będzie Wam udostępniony podczas konwentu, składa się z dziewięciu dużych, kolorowych przycisków i jest dokładnym odwzorowaniem oryginalnego automatu. Gra posiada setki piosenek i 50 poziomów trudności, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie, nawet jeśli jeszcze nigdy nie miał okazji spróbować swoich sił.

SOBOTA

15:00 - 16:00 Turniej Pop'n Music

Zaczynasz łapać o co chodzi i masz ochotę na odrobinę rywalizacji? W takim razie zapraszamy na turniej Pop'n Music dla początkujących!

 

BEATMANIA IIDX

Beatmania IIDX - najstarsza i jedna z najbardziej popularnych gier rytmicznych dalekiego wschodu zawita na konwencie! Seria ta od 1997 roku podbija salony gier w Japonii i  przetarła szlak takim tytułom jak dzisiejsze DJ Hero czy Osu!mania. Do Waszej dyspozycji udostępniona zostanie pachnąca świeżością edycja zawierająca ponad 800 utworów i ze specjalnym trybem dla początkujących graczy. Będziecie ponadto mogli zagrać na kontrolerze odwzorowującym w najdrobniejszych szczegółach oryginalny japoński automat. Serdecznie zapraszamy!

GLOW ULTRA STAR

Więcej na temat Glow US już wkrótce.

 

Sound Voltex

Ekipa Dźwięcznego Woksla we współpracy z Bemani Polska pragnie was zaprosić do odwiedzenia stanowisk z Sound Voltex'em! Jest to gra rytmiczna opierająca się na zasadach podobnych do osu!manii oraz DJ Hero, więc jeżeli wcześniej spotkaliście się z tymi tytułami, to mechanika gry nie będzie wam w żaden sposób obca! Będziecie mieli okazję pograć na kontrolerach odwzorowujących te z automatów w Kraju Kwitnącej Wiśni. Gra zawiera obszerną bibliotekę utworów, w której z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Dodatkowo, jeżeli boicie się, że nie zrozumiecie zasad gry, to chętnie Was poinstruujemy, więc śmiało! Zapraszamy!

SOBOTA

20:00-21:00 Turniej dla zaawansowanych!

Czy uważasz się za najlepszego wykręcacza gałek na konwencie? Jeśli tak to przyjdź na turniej dla zaawansowanych i stań oko w oko z najlepszymi!

22:00-00:00 Turniej SDVX co-op!

Masz partnera do gry? Czujecie się pewni, że razem możecie pokonać innych? Zapraszamy w takim razie do wzięcia udziału w turnieju co-op! W czasie utworu każda para będzie musiała się zmieniać co parenaście sekund, a to jest nie lada wyzwanie! Więc  jeśli opanowaliście tę technikę, to pędźcie na turniej!

NIEDZIELA

11:00-12:00 Turniej dla początkujących!

Jeśli liznąłeś już trochę podstaw to zapraszamy na turniej dla początkujących! Będzie to idealny sprawdzian Twoich umiejętności!

 

Jubeat

JuBeat - Jest grą najbardziej przyjazną dla graczy którzy nie są zainteresowani grami rytmicznymi, a chcieliby spróbować! Jest to jedna z najbardziej popularnych gier w Japońskich Arcade'ach! Polega na wciskaniu podświetlanych przycisków w rytm muzyki.

SOBOTA

19:00-20:00 Turniej Jubeat!