Goście

Rai i Endzi

Cosplayerki

Te dwie niecnoty - to kłopoty! Czyli Rai i Endzi!
Cosplayem interesują się od czasów Mieszka I i Chrztu Polski, cenią sobie dobre memy i darmową kawę. W cosplayu obie głównie zajmują się szyciem ale nie oznaczy to, że stronią od innych technik . Mają za sobą wiele lat doświadczenia w prowadzeniu paneli oraz warsztatów. Rai jako miłośniczka kultury dalekowschodniej specjalizuje się w szyciu tradycyjnych japońskich ubiorów, a od czasu do czasu lubi sobie też dokleić sztuczną łysinę w ramach ćwiczeń z charakteryzacji. Endzii natomiast specjalizuje się w byciu studentem, na kierunku artystycznego projektowania ubioru oraz technicznej stronie szycia.

Facebook Rai: https://www.facebook.com/endziirawr/
Facebook Endzi: https://www.facebook.com/CosplayRai/

Zdjęcie Rai: Piotr Baranowski
Zdjęcie Endzi: Adamai

Lordthevil

Aktor/voice aktor

Lordthevil jest aktorem oraz spoltworca kanalu GryKarcianeDlaDzieci ktory jest znany z serii dubbingowych takich jak Yu-Gi-Oh! The Abridged Series, CodeMENT, None Piece oraz wlasnej produkcji Strike Bitches, Yu-Gi-Oh 5Ds Polski Abridż i Zabawa z Tytanami. Podklada pod ponad 100 roznych postaci takich jak Yami Yugi, Seto Kaiba, Lelauch Vi Britania, Suzaku Kururugi, Malpa Dee Luffy, Jack Atlas czy Alfons znany jako Armin.

Katarzyna Clio Gucewicz

Autorka powieści "Księżycowe blizny"

Pochodzi z Trójmiasta, od ponad dziesięciu lat mieszka w Finlandii. Z wykształcenia lekarz, specjalista chorób psychicznych, z zamiłowania dziennikarz sportowy. Wielbicielka fantastyki, mangi i anime oraz skoków narciarskich. Fanka muzyki fortepianowej, pociągów i pająków, z obsesją na punkcie Księżyca, wierzbownicy i koloru niebieskiego. Fascynatka kultury Japonii, ze szczególnym naciskiem na epokę samurajów. Typowy zodiakalny Rak.

Dorian

Cosplayerka

Dorian Makbeth, entuzjasta cosplayu od 8 lat. Największą przyjemność czerpie z grupek, gdzie może dzielić tą pasje wraz z innymi. Częsty gość na lokalnych konwentach mangi i anime. Zdobywca wielu nagród i wyróżnień. Mocne strony Dorian to praca z pianką evą, tworzenie broni, elementów zbroi, a także stylizacja peruk i makijaż. I właśnie na te elementy podczas oceny strojów zwraca największą uwagę.

Facebook: https://www.facebook.com/dorianmakbeth/

Zdjęcie: Mimiji

Kairi

Cosplayerka

Od ponad 10 lat czynnie działa na polskiej i zagranicznej scenie cosplayowej. Nie specjalizuje się w żadnej konkretnej dziedzinie kreacji kostiumów - uwielbia misz-masz! Poza cosplayowaniem postaci z gier interesują ją również postacie z anime, komiksów, disneya i filmów, z którymi radzi sobie doskonale. Zdobywczyni wielu nagród i wyróżnień na największych imprezach w Polsce i na świecie. W cosplayu najbardziej lubi występy sceniczne i właśnie w to wkłada ostatnio najwięcej serca i czasu. Chętnie dzieli się z innymi cosplayerami zdobytym przez lata doświadczeniem.

Facebook: https://www.facebook.com/kairiincosplayland/

Zdjęcie: Studio Zahora

Lux

Cosplayerka

Jestem Lux z Austrii i zaczęłam tworzyć kostiumy w 2010 roku! Większość moich kostiumów wykonuje samodzielnie, szczególnie lubie wykonywać zbroje i rekwizyty. Dzięki moim strojom miałam już okazje zwiedzić kawałek Europy i nie mogę się doczekać aby zobaczyć Polskę!

Instagram: https://www.instagram.com/lux_lisa_/

Zdjęcie: Melenea photography

Sayuri

Cosplayerka

Cześć! Jestem Sayuri z Austrii i cosplayuje już od 2010 roku. To co kocham w cosplayu to kratywność przy tworzeniu kostiumu, przyjemne spędzanie czasu ze znajomymi na konwencie jak i poznawanie nowych ludzi! Od 2013 specjalizuje się w zbrojach ale i staram się uczyć i szlifować nowe techniki.

Facebook: https://www.facebook.com/Cosplay.Sayuri/

Zdjęcie: Kon_art