Kinomichigo

 

Niezbyt sprawiedliwy konkurs nie-wiedzy mangowej  (Sakushu, Hory-portier)

Oto alternatywa dla wszechobecnych wiedzówek. Zmierz się z przeciwnikiem w tym nieszablonowym konkursie i wygraj czymś więcej niż samą wiedzą! Uważaj na pułapki, wyroluj przeciwników i Zostań zwycięzcą. Od poprzedniego konwentu gra została nieco dopracowana :)

 

I Kto tu improwizuje? (Hory-portier)

Gotów? Nie? To zaczynamy! Przybądź na ten konkurs w którym punkty są warte tyle samo co samotny sweter wśród góry świątecznych prezentów. Czy jesteś gotów odegrać nieszablonową scenkę na nietypowych zasadach ku radości widowni, albo chcesz zasiąść wygodnie na widowni i dyktować aktorom co mają odgrywać? Może po prostu spodobało ci się show "Whose line is it anyway" i chciał byś zobaczyć konwentową wersję? Chodź do nas!

 

Wilkołaki - szkoła zabijania swoich (Hory-portier)

Czy często zdąża ci się kłaść spać z obawą że możesz już się nie obudzić? Czy zdąża ci się wykorzystywać a nawet wywoływać podobne obawy u innych? Może po prostu lubisz patrzeć, gdy wszyscy płoną i nie potrafisz zrozumieć dlaczego ktoś chciał by cię za to powiesić?
Przyjdź, zagraj i zmanipuluj wszystkich w drodze do swojego zwycięstwa. Może nawet uda ci się nie zapomnieć że zwycięzca nie musi być tylko jeden zanim będzie za późno.

 

Mangowiec między ludźmi (Hory-portier)

Czy mangowcy to podludzie? Kim jesteśmy w oczach społeczeństwa? Jaką opinią cieszy się nasz fandom i dlaczego? Tyle pytań, a gdzie są odpowiedzi? Postarajmy się je odnaleźć na tym panelu.

 

Roczne podsumowanie konwentów mangowych (Pitgram)

Czy odwiedziłeś w tym roku większość miast w Polsce, po to aby pojawić się na każdej mangowej imprezie? Prawdopodobnie nie, jednak są ludzie którym takie szalone wyprawy sprawiają przyjemność. Jeśli chcesz zobaczyć jak konwenty odebrali inni, lub po prostu chcesz podzielić się swoimi przemyśleniami na ich temat, to ta atrakcja jest właśnie dla Ciebie!

 

It's a trap! - czyli popularyzacja trapów w fandomie mangowym (Pitgram)

Długie włosy, zgrabne biodra, urocza twarz... It's a trap! Na panelu porozmawiamy o tym, jaki wpływ mają piękni chłopcy na fandom, ich odbiorze, a także skąd bierze się ich popularność. Zapraszam do dyskusji!

 

Azjatycka miksologia, czyli o sztuce mieszania alkoholi słów kilka (Rogaty)

Spożywanie napojów alkoholowych towarzyszy praktycznie wszystkim kulturom świata. Zastanawialiście się kiedyś jakie trunki można dostać w typowym japońskim barze? Jeśli tak, zapraszam na przegląd azjatyckich technik miksologicznych :)

 

Tworzenie atrakcji: fakty, mity i jak to jest z tym fejmem? (Ruda)

Twórcy atrakcji uważasz za lamy, a przedstawiane przez nich treści zupełnie odbiegają Twoim standardom? Czy wręcz przeciwnie, uważasz że osoby tworzące na konwencie rozrywkę zasługują na otoczkę „sławy”? Z niegasnącą ciekawością zapraszam na żywą konwersację o faktach, mitach i „trudzie” bycia atrakcjonistą.

 

Magiczne zwierzęta i jak je znaleźć czyli o uczestnikach konwentów słów kilka (Rogaty, Ruda)

Fandom jest jak woda – jest to temat rzeka, można się w nim utopić, a niektórzy jak go posmakują nie mogą bez niego żyć. Co i kogo przyciąga na eventy tego rodzaju? Gdzie można znaleźć takich ludzi w szarej rzeczywistości? Gdzie tkwi utopijna magia tego rodzaju spotkań? Odpowiedzi znajdziecie tutaj :)

 

Co 9 ogonów to nie jeden - demony w anime oraz religii (Hanabi)

Świat anime pełen jest demonicznych istot, jednak nie są one takie kolorowe jak je malują. Dowiedz się czegoś więcej na panelu im 'poświęconym'.

 

Instant Xmass Cosplay (Hanabi)

3…2..1…Start! Czyli cosplay na szybko i w spartańskich warunkach. Co związanego ze świętami dane ci będzie cosplayować tego dowiesz się dopiero na miejscu.

 

Świąteczny wór kalamburów (Hanabi)

Zobaczyłeś prezent od Mikołaja i odjęło ci mowę, jednak chcesz pochwalić się nową zabawką. Spróbuj to zrobić za pomocą ciała, czyli Kalambury wersja świąteczna.

 

Randka w ciemno na mangowo (Danturn, Hanabi)

Na konwencie spotkasz każdy rodzaj atrakcji: konsole, znajomi, przytulanie. Ale czy nie miałeś kiedyś ochoty znaleźć tu drugiej polówki? jeśli tak to przyjdź na randkę w ciemno!

Gdy jedna to za mało - o haremie w anime słów kilka (Beakel)

Harem jest jednym z dominujących tagów w anime. Lecz co tak naprawdę stoi za tym słowem? Od ilu dziewcząt zaczyna się harem? Na te i wiele innych pytań postaram się odpowiedzieć.

Konwentowa Grupa Wsparcia: Nocny Social (Beakel)

Nudzisz się? Nie chcesz iść spać? Wpadnij i pobaw się z nami!