Osu! Room

 

 

Osu!room

Lubisz gry muzyczne? Może jeszcze nie miałeś takiej możliwości, ale chcesz sprawdzić swoje umiejętności wyczucia rytmu? Jeżeli tak to przybądź do osu!roomu, gdzie będziesz mógł sprawdzić się na jednym z czterech trybów gry, poznać innych ludzi z community, a co najważniejsze - dobrze się bawić. Kto wie, może dzięki tej grze poszerzy się Twoja wiedza z zakresu muzyki azjatyckiej (i nie tylko)?

 

Osu!VR

Dodatkowo podczas tego Xmassa mamy dla Was specjalną atrakcje! Po raz pierwszy na konwencie - osu!vr. Do dyspozycji będzie udostępnione stanowisko z HTC Vive, gdzie będzie mogli spróbować swoich sił w McOsu z modem VR! Rozgrywka tutaj wchodzi na zupełnie inny poziom!

Wspólne oglądanie osu! World Cup

Zapraszamy do wspólnego oglądania i kibicowania naszej drużynie w OWC! Godziny rozgrywek będą wywieszone w naszej sali!

Miniturnieje

Chcesz sprawdzić się w turnieju na konkretny tryb, ale nie masz wystarczająco czasu, bo inne atrakcje wzywają? Nic nie szkodzi. Przyjdź, zagraj mapę, którą wybierzemy na dany miniturniej, podaj nam wynik i baw się dalej. W razie wygranej nagroda będzie czekała na Ciebie, aż po prostu jej nie odbierzesz. I jak, proste?

Sobota

12:00 -13:00
Miniturniej osu!standard dla początkujących

13:00 - 14:00
Miniturniej osu!standard co-op dla zaawansowanych

18:00 – 19:00
Miniturniej osu!mania 4k dla początkujących

Niedziela

10:00 - 11:00
Miniturniej don't catch the beat - omijanie owocków dla zaawansowanych

11:00 - 12:00
Miniturniej osu!taiko dla początkujących

 

Turniej osu!standard dla zaawansowanych

Uważasz się za jednego z lepszych graczy? Lubisz rywalizację? A może ciekawią Cię nagrody? Jeżeli tak to przybądź na turniej dla zaawansowanych i pokaż, że jesteś najlepszym graczem osu! na tym konwencie!

Sobota 22:00 - 00:00

 

Osu!quiz

Nie raz było tak, że jakaś mapka, albo art pozostał w naszej głowie, a nie wiemy dokładnie z czego jest. Na tym quizie trzeba jednak przypomnieć sobie kilka utworów, backgroundów oraz poszerzyć swoją wiedzę teoretyczną by pokazać, że wie się o tej grze najwięcej.

Sobota

16:00 – 18:00
Osu!quiz

Turniej osu!mania 4k dla zaawansowanych:

Zapraszamy na turniej osu!mania 4k dla zaawansowanych! Szukamy konwentowych najlepszych z najlepszych, przyjdź i pokaż co potrafisz!

Sobota 19:00-21:00